Mauricius last minute

Mauricius je malým, ale malebným ostrůvkem ležícím východně od Madagaskaru. Mauricius last minute je úžasný pro všechny, jelikož ve zdejší přírodě najdeme od všeho něco. Od vodopádů, přes hory a pralesy, až po políčka s cukrovou třtinou. Nenechte se zmýlit. Ostrov Mauricius patří k nejluxusnějším destinacím a je zde několik hotelů té nejvyšší kvality.

Mauricius se může pyšnit překrásnými plážemi, díky nimž je vyhledávaným místem rodin s dětmi, ale také zamilovaných párů pro strávení nezapomenutelné dovolené. Ostrov je také místem, kde můžete oslavit Vánoce, Nový rok, nebo Velikonoce jiným způsobem. I přes to, že je Mauricius malý ostrůvek, nabízí mnoho různých druhů zábavy. Lenivější z vás můžou zůstat a povalovat se jen tak na pláži a popíjet drinky. Ti zvědavější se můžou vypravit po památkách, kterých Mauricius nemá málo. Například si zde můžete prohlédnout známou poštovní známku Modrý Mauricius.

Navštívit také můžete jednu z botanických zahrad. Dalšími způsoby jak se zabavit je návštěva aquaparku, golf, dostihy, nebo různá taneční vystoupení a podmořský svět, jak vidíte, možností vyžití je opravdu hodně, proto sem také míří last minute zájezdy z celého světa. Ženy si přijdou na své při nákupech levného oblečení a šperků, kterých nikdy není dost. Ostrov Mauricius se vám zalíbí i po své kulinářské stránce, jelikož se zde mísí různé kuchyně, stejně jako na ostrově se mísí lidé různého původu. Nabízí se vám tu na ochutnávku speciality z čínské, indické, francouzské, nebo thajské kuchyně. Hlavní položkou na jídelníčku jsou ryby a plody moře, ale také různé druhy masa a rýže.

Lahůdkou je místní ovoce, hlavně ananas, mango, grep a papája. Po výtečném jídle si můžete dopřát osvěžující koktejl z třtinového rumu, který vás uspokojí stejně jako celá dovolená zde, na Mauritiu.

Přeposlat Tisknout

Další země:
vyberte zemi...
TOPlist