Maledivy last minute

Maledivy čítají přes tisíce ostrovů a jsou vyhledávanou destinací turistů z celého světa. Maledivy jsou vyhledávány zejména pro své úchvatné písčité pláže, nádherné moře a teplé podnebí, které láká po dobu celého roku. Spousta turistů sem má namířeno také na Silvestra. Moře naláká svými krásami nejednoho z vás. Pyšní se korálovými útesy, ve kterých žije spousta rozmanitých druhů mořských živočichů. Maledivy last minute ale nabízí víc věcí, než je jen odpočinek na pláži, nebo koupání se v moři.

Navštívit můžete mnoho zajímavých míst, jako jsou některá města. Například hlavní město Male, nebo Fuvammulah, či Hithadhoo. Užívejte si okouzlující procházky úzkými uličkami měst a zabrouzdejte do některé z kaváren, nebo obchůdků, kterých je na Maledivách nespočet. Pokud vás ani toto neláká, hotelové komplexy se vám o zábavu postarají určitě. Užijte si pohodu v relaxační sauně, masáže a dámy si zajisté oblíbí různé zkrášlovací procedury.

Na pláži si můžete trochu zasportovat a je na výběr z mnoha možností, ať už jsou to vodní lyže, windsurfing, nebo výlety na lodích. Můžete zůstat také na souši a pro vás je zde v nabídce tenis, plážový volejbal, nebo cyklistika. Pokud rádi ochutnáváte jídla z různých koutů světa, pak neseďte v hotelu, kde se podává světová kuchyně, ale vyrazte do nějaké místní restaurace a ochutnejte nějakou místní specialitu. Hlavními ingrediencemi jsou zde ryby a rýže, které jsou velmi kořeněné. Maledivy mají jednu z mnoha zajímavostí a tou je podmořská restaurace.

Můžete si zde užívat při last minute pobytu výborného jídla a při tom pozorovat a obdivovat život v oceánu. Alkoholické nápoje mimo hotelové komplexy neseženete a jejich požívání je ilegální, protože Maledivy jsou islámskou zemí. Měli byste si také dávat pozor na vodu a kupovat pouze balenou. Maledivy last minute je zaručeně nejlepší volbou pro ty, kteří si chtějí užít zasloužený odpočinek. Využijte tedy nabídky Airstop.cz a vydejte se do této destinace.

Přeposlat Tisknout

Další země:
vyberte zemi...
TOPlist