Kuba last minute

Ostrov Kuba je zajímavá turistická destinace pro mnoho turistů z Evropy, ale i z celého světa. Nabízí mnoho zajímavých možností jak strávit volný čas a odpočinout si od běžných každodenních starostí. Kuba last minute je oblíbeným a vyhledávaným místem cestovatelů převážně díky své atmosféře, která je zde na ostrově Kuba jedinečná.

Způsobuje jí jak místní architektura, tak místní obyvatelstvo. Na ostrově Kuba je zajímavé, že hned vedle starých koloniálních domů stojí nové moderní budovy, avšak navzájem se nijak neruší. Místní obyvatelé, kteří jsou velmi přátelští, vás jistě zlákají a zaujmou svým temperamentem a rytmem místní hudby, která se ozývá na každém rohu a nikoho nenechá chladným. V turistických centrech se domluvíte bez problémů anglicky a francouzsky, ale úřední jazyk je na Kubě španělština.

O ubytování zde nemějte obavy. Pokud jste se rozhodli strávit svou jedinečnou a nezapomenutelnou dovolenou právě na ostrově Kuba last minute, je zde hned několik hotelových komplexů. V každém z nich se o vás zajisté budou starat, jak nejlépe mohou a budou vám plnit každé vaše přání. Jeden z nejnavštěvovanějších hotelů je Kuba Varadero. Ten všem návštěvníkům nabízí ojedinělý zážitek koupání v čistém tyrkysovém moři s přímo pohádkovou pláží. Kuba ale není jen místem s nádhernými plážemi a mořem, ale je zde ještě plno lákadel, které stojí za návštěvu. Například hlavní město Havana, nebo malebné městečko Baracoa, které se pyšní nádhernou okolní přírodou. Na své si zde přijdou i milovníci sportů, jelikož právě sportů je zde široká nabídka.

Například si můžete zkusit nějaký z vodních sportů, nebo raději zůstat nohama na zemi a užít si turistiku. Po aktivně stráveném dopoledni není nic lepšího, než si vyhlídnout nějaké místečko na pláži, sednout si pod palmu a vychutnávat si nějaký koktejl s vyhlášeným místním rumem. Pánové jistě nepohrdnou ochutnávkou pravého Kubánského doutníku. Na večeři můžete vyrazit do nějaké dobré místní restaurace, kde si zajisté pochutnáte. Nejčastěji je na jídelníčku maso, jak kuřecí, tak vepřové, dále i plody moře a ryby. Tento ostrov je bezpochyby nejlepší volbou, jak si užít dovolenou, ať už vyrážíte za zábavou nebo odpočinkem. Kuba při zájezdu last minute okouzlí všechny bez rozdílu věku a pohlaví.

Přeposlat Tisknout

Další země:
vyberte zemi...
TOPlist