Egypt last minute

Egypt last minute, oblíbenou destinaci velké většiny českých turistů si zajisté oblíbíte i vy. Tato exotická země nabízí jedinečnou atmosféru, kterou jinde nenajdete. A samozřejmě si zde prohlédnete i historické pyramidy a sfingy. Velkým lákadlem pro turisty je v Egyptě koupání v moři, které je opravdu nádherné a nabízí plno zážitků. Jedním z nich je potápění se v Rudém moři, ve kterém si můžete dosyta užít korálových útesů, které jsou domovem mnoha rozmanitých druhů živočichů.

V této destinaci všichni zajisté najdou právě to, co hledají, ať už jste zastánci relexace na pláži, nebo milovníkem sportů. K nejoblíbenějším patří právě již zmiňované potápění v korálovém moři a i ostatní vodní sporty, stále více je zde oblíbenější golf. V Egyptě je mnoho turistických letovisek a tak nemusíte mít žádné obavy. K nejznámějším patří Egypt Hurghada, Marsa Alam a Taba. A právě z letoviska Taba můžete ponikat nejrůznější výlety za hranice Egypta.

Vyhledávaným cílem turistů je například Jeruzalém, Mrtvé moře a spousta dalších zajímavých míst, které si zaslouží váš obdiv. Jestliže se rozhodnete pro návštěvu Egypta, měli byste po dobu své přítomnosti přijmout za své některé místní zvyky. V turistických oblastech jsou místní na turisty zvyklí, avšak na vesnici byste zvyky měli dodržovat. Úřední jazyk je zde arabština a většina obyvatel jsou arabové. Místní obyvatelé jsou většinou obchodníci a velmi přátelští, proto si dávejte pozor, aby se jim nepovedlo vás dostat k jejich stánku.

Jinak se vám nepodaří jejich stánek opustit s prázdnou, avšak prázdnou peněženkou možná. Egypt last minute láká spoustu turistů na své krásy, vynikající kuchyni a spoustu dalších mnoho turistů. Třeba zláká i vás.

Přeposlat Tisknout

Další země:
vyberte zemi...
TOPlist