Dominikánská republika last minute

Dominikánská republika last minute je stát, který se nachází v Karibském moři. Tato exotická země láká svou krásnou přírodou, horskými masivy, pohádkovými plážemi a mnoha přírodními parky. Díky všem těmto věcem je Dominikánská republika vyhledávanou destinací mnoha turistů z celého světa. Můžete si zde užít téměř 400 kilometrů pláží omývaných nádherným tyrkysovým Karibským mořem. Dominikánská republika se pyšní rozmanitou faunou i florou.

Dostatečně si toho všeho můžete užít v národních parcích, kde je povoleno i kempování. Pokud cestujete hlavně za zábavou, najdete ji v okolí všech velkých turistických oblastí a samozřejmě i hotelů. Za zmínku stojí i návštěva některé z odlehlých vesnic, kde můžete vidět skutečný život místních obyvatel. Populární jsou zde také sporty, jak rafting, kanoing,jízda na horských kolech, tak také netradiční skákání z vodopádů. Dominikánská republika last minute nadchne i potápěče, díky množství korálových útesů. K vidění jsou pod hladinou moře také podmořské jeskyně a vraky lodí.

V této zemi se zaručeně nebudete nudit ani v noci, jelikož noční život je zde stejně pestrý. Navštívit můžete nějaký z nočních klubů, či diskoték. Dominikánská republika je známá tancem merengue a asi i proto jsou místní obyvatelé zdatnými tanečníky. Přes den se téměř v každém hotelu můžete zúčastnit kurzů tance a rytmus se vás jen tak nepustí. Pány zde zaujmou kohoutí zápasy, které se staly již tradicí a odehrávají se především v neděli odpoledne. Vydat se můžete také na nákupy za výhodné ceny. A co byste měli nakupovat?

Za zmínku stojí místní káva, rum a samozřejmě doutníky. Ale také i ručně vyráběné předměty a různá bižuterie. V Dominikánské republice se celý rok potkáte jen s horkým letním počasím, kromě období dešťů, které panuje od května do června a od října do listopadu. Z této země si odvezete nejen suvenýry, ale také i nádherné vzpomínky na celý život.

Určitě je dobré si vychutnat destinace jako jsou Puerto Plata, Punta Cana, Samana či Santo Domingo.

Přeposlat Tisknout

Další země:
vyberte zemi...
TOPlist